proponujemy

Okulary do czytania

Okulary do czytania InFocus, wykonane są z najlepszych materiałów oraz z wykorzystaniem różnych technik konstrukcji okularów. Niektóre modele okularów wykonane są częściowo z elementów metalowych oraz z tworzyw sztucznych. 
Nasze ponadczasowe, eleganckie wzornictwo pozwala każdemu znaleźć odpowiedni model okularów do czytania. Okulary dostępne są w mocach od 1 do 3,5. Dodatkowo do okularów proponujemy praktyczne etui lub szunreczek do zawieszenia na szyi. W ramach współpracy proponujemy stojaki do okularów w różnych wariantach. 

Okulary przeciwsłoneczne


Posiadamy bardzo szeroką ofertę okularów przeciwsłonecznych zaczynając od najbardziej podstawowej aż po okulary z filtrem polaryzacyjnym. Oferujemy okulary wykonane z metalu lub z tworzyw sztucznych. Posiadamy ramki w najmodniejszych kształtach, kolorach oraz nadrukach wiele naszych modeli okularów posiada powłokę lustrzaną. Jesteśmy firmą która potrafi sprostać najbardziej wymagającym klientom. W ramach współpracy proponujemy stojaki w różnych wariantach.  

o nas

Firma TopVision Sp. z o.o. jest producentem oraz dystrybutorem okularów przeciwsłonecznych i okularów do czytania. Istniejemy na rynku od 2012 roku dzięki naszemu zaangażowaniu oraz elastyczności ciągle poszerzamy nasze grono odbiorców. Nasze produkty można znaleźć w największych sieciach handlowych w Polsce. Dzięki ciągłemu odświeżaniu naszej gamy modelowej zawsze posiadamy najnowsze  oraz najmodniejsze wzornictwo naszych kolekcji. Posiadamy okulary dla dorosłych oraz dla dzieci. Wszystkie nasze produkty spełniają wymogi Unii Europejskiej dzięki temu są bezpieczne dla zdrowia. Proponujemy ekspozytory na okulary oraz akcesoria do okularów. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu!

 
 

kontakt

 

 

email: topvision@top-vision.pl

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!